W dniu 28 stycznia 2016 roku na sali gimnastycznej  w Wólce Gościeradowskiej  rozegrano mecze na szczeblu gminnym, w piłkę siatkową. Na zawodach stawiły się dziewczęta i chłopcy z gimnazjów z Księżomierza i Wólki Gościeradowskiej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Mrugała, Gabriela Murgała,Kamila Rząd, Joanna Madejek, Magdalena Madejek, Karolina Przywara, Weronika Klimek, Małgorzata Grzegorzewska.

Drużyna chłopców w składzie: Mikołaj Mikita, Daniel Kremlaś, Mikołaj Adamczyk, Mateusz Jarosz, Patryk Pałys, Marek Szot, Dominik Gołąb

Opiekunem drużyn była Pani Ewa Wronka. Mecze rozgrywano w systemie: do dwóch wygranych setów. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.

Podczas zawodów drużyny zebrały cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Przy większej  wierze w siebie, oraz systematycznemu treningowi  stać ich na bardzo dużo . 

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów!

Gimnazjada w piłkę siatkową 2016

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony