Spektakl profilaktyczny

W dniu 04.04. 2016 roku gościliśmy w naszej szkole grupę teatralną "Best" z Krakowa, która wystawiła spektakl profilaktyczny dla uczniów klas I-III gimnazjum.

W spektaklu aktorzy krakowskiej grupy teatralnej starali się ukazać młodym ludziom zagrożenia płynące z nieodpowiedniego korzystania z telefonu komórkowego, internetu. W scenkach sytuacyjnych, do których zapraszali uczniów, nie tylko prezentowali zachowania łamiące zasady obowiązujące w szkole, społeczeństwie, ale przede wszystkim dawali do zrozumienia, że każde naganne zachowanie zostanie wcześniej czy później wykryte, a sprawcy nieodpowiednich czynów poniosą konsekwencje. Aktorzy chcieli przestrzec młodych ludzi przed uzależnieniami. Apelowali, aby komputer nie zastąpił im przyjaciół, znajomych, aby technika zbytnio nie ingerowała w życie i relacje międzyludzkie.

Spektakl spotkał się z uznaniem publiczności, aktorzy natomiast gratulowali naszej  młodzieży wzorowego zachowania podczas wielokrotnych występów grupy teatralnej "Best" w Księżomierzy.

Opublikowano: 25 kwietnia 2016 19:15

Kategoria: Aktualności

Spektakl profilaktyczny

Wyświetleń: 470

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony