"Scena Młodych" w Lublinie 2017

W dniach 06-08.04.2017 roku,w lubelskim Centrum Kultury niepodzielnie władał teatr. Działo się tak za sprawą Przeglądu młodzieżowych teatrów i kabaretów „Młody Teatr” odbywającego się w ramach 39 edycji Sceny Młodych.

W tym roku do przeglądu zgłoszono 24 prezentacje sceniczne, przygotowane przez zespoły z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, domów kultury oraz placówek wychowawczych, które zaprezentowały zróżnicowany repertuar; od klasyki poczynając, poprzez literaturę współczesną, po realizacje w pełni autorskie. 
Tegoroczne przedstawienia oceniało jury :

Aktorzy: Tomasza Bielawca i Przemysława Buksińskiego

Krytyk: Grzegorz Józefczuk

Również w tegorocznym przeglądzie uczestniczyła grupa teatralna z naszej szkoły "ABRA- KADABRA, która w ubiegłej edycji otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie dziękujemy uczniom klasy II b gimnazjum za zaangażowanie jakie włożyli podczas przygotowań do występu oraz jego przedstawienie mimo "wielkiego stresu" - byliście wspaniali.

Teatr "ABRA -KADABRA " prowadzi Pani Barbara Stęgierska i Pani Ewa Wronka

Opublikowano: 01 maja 2017 19:06

Kategoria: Aktualności

"Scena Młodych" w Lublinie 2017

Wyświetleń: 172

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony