Święto Rodziny

Dnia 13 czerwca 2017r. dzieci z klas I- III uroczyście obchodziły Święto Rodziny. Uroczystość było bardzo doniosła za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w komplecie.  Z tej okazji z wielkim zaangażowaniem i przejęciem wystąpili najpierw uczniowie  kl. III  w inscenizacji „ Jak mama z tatą się poznali’’, przeplatanej  ,,hitami''  z dzieciństwa i wczesnej  młodości, przywołując wspomnienia i uśmiech na twarzy rodziców. Następnie dzieci z kl. I-II przedstawiły montaż słowno - muzyczny recytując wiersze i  śpiewając piosenki. Wszystkie dzieci zyskały gromkie brawa publiczności. Po zakończeniu części artystycznej rodzice otrzymali od swoich pociech drobne upominki. Dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek.

Rodzinny nastrój i miła atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy dla dzieci i ich rodzin. Dziękujemy za liczne przybycie, wspólną zabawę i przyniesione słodkości.

 

Wszystkim Kochanym Rodzicom

życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

Opublikowano: 24 czerwca 2017 18:12

Kategoria: Aktualności

Dzień Mamy i Taty

Wyświetleń: 550

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony