Gminny Festyn Rodzinny 2018

W dniu 3 czerwca 2018 roku odbył się Gminny Festyn Rodzinny w Gościeradowie, który miał na celu umożliwienie wzajemnego poznania się, integrację dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz całych rodzin z naszej Gminy.

  Festyn Rodzinny rozpoczął się o godzinie 14.10.  Oficjalnego otwarcia dokonał Wójt Gminy Gościeradów Pan Mariusz Szczepanik. Bogaty program festynu sprawił, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Miłą niespodzianką dla dzieci była możliwość skorzystania z atrakcji niedostępnych na co dzień: dmuchane zamki, trampolina, malowanie twarzy. Dzieci mogły wraz z rodzicami lub innymi członkami rodziny, wziąć również aktywny udział w konkurencjach sportowych zdobywając punkty i walczyć o zwycięski  puchar w trzech kategoriach wiekowych: SP I-III, SP IV-VI, Gimnazjum I-III.

Opublikowano: 11 czerwca 2018 18:52

Kategoria: Aktualności

Gminny Festyn Rodzinny 2018

Wyświetleń: 148

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony