Dzień Dobrej Wiadomości 2019

Dzień Dobrej Wiadomości

9 września w naszej szkole odbył się Dzień Dobrej Wiadomości. W tym dniu każdy, kto zawitał do szkoły miał możliwość wylosowania dobrej wiadomości. Uczniowie, nauczyciele, personel, rodzice wyciągali z koszyczków karteczki z dobrymi wiadomościami, np. „żyj pełnią życia”, „miło spędza się z tobą czas”. To przyczyniło się do miłej atmosfery w tym dniu, wszyscy częściej się uśmiechali i byli dla siebie mili.

Święto powstało z inicjatywy warszawskiej dziennikarki Małgorzaty Bocheńskiej i od 2001 roku obchodzone jest 8 września. Powodem było to, że każdego dnia media, a nawet my sami prześcigamy się w donoszeniu o kolejnych tragediach i kataklizmach. W życiu codziennym też częściej słyszymy o tym, co złe. Dzień Dobrej Wiadomości istnieje, aby nie tylko negatywne wydarzenia miały wpływ na nasze życie.

Opublikowano: 06 października 2019 11:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 108

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony