Zabawa karnawałowa 2020

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek – 9 stycznia 2020 r. Sala gimnastyczna w tym dniu w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka oraz tańce integracyjne w wykonaniu wszystkich uczniów. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczali salę balową. Dziękujemy Radzie rodziców, rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu zabawy karnawałowej. 

Dzień ten dostarczył wiele przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Opublikowano: 11 stycznia 2020 19:49

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 183

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony