Gazetka szkolna "Cień szkoły" ukazuje się od roku 2005. Powstała z inicjatywy uczniów naszej szkoły. Na logo i tytuł gazetki ogłoszony został konkurs, a zwycięski "Cień szkoły" okazał się na tyle dobry i uniwersalny, że w nie zmienionej formie funkcjonuje do dzisiaj.


W roku szkolnym 2015/2016 redakcja gazety słada się z uczniów - klasy III gimnazjum: Weroniki Klimek (fotografia) i Mikołaja Mikity (fotografia), Natalii Kasperek, klasy II gimnazjum: Gabrieli Murgały, Kamili Rząd i Jakuba Stefanka (Kącik Historyczny pod opieką p. Michała Ziółkowskiego), klasy Ia gimnazjum: Karoliny Krawczyk, klasy VI szkoły podstawowej: Filipa Furgały, Mateusza Bugajskiego, Julii Woźnicy, Wiktorii Szerenos, Natalii Marszałek, Weroniki Przywary. Opiekę nad redakcją sprawuje pani Joanna Jackowska i pani Anna Wasserman.


Zachęcamy wszystkich do czytania i brania udziału w ogłaszanych przez redakcję konkursach.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony